Çanakkale lapseki Gazisüleymanpaşa da otel TURİZM imarlı arsa

Satılık Ticari İmarlı Arsa Arsa 9,155,000 TL 14,166 m²

Çanakkale / Lapseki / Çardak / Cumhuriyet Mah.

İnci Sokak 17800
İlan No: f-210669-670
Son Güncelleme: 19/05/2022

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel

Lapsekide Deniz ve bogaz GÖREN Ticari imarlı arsa

Çanakkale ili Lapseki İlçesi GaziSüleymanpaşa mevkiinde, İl Özel idareden alınmış turizm  otel imarlı emsal % 45 olan terkleri yapılmış, Ruhsatı ile birlikte inşaata başlanabilir arsa. Yeni 18 Mart 1915 Köprü ve Güzergahına kuşbakışı bakan bölgenin tek imarlı TAPU kayıtlarında da arsa olarak tescillidir.Taliplilere  imar ile ilgili bütün detaylı dosya gönderilir.Elektirik, su, Dogalgaz  ile atıksu ve Kanalizasyon Promlemi yoktur.

Şirketimiz uygulaması gereği,Talep olursa  ALICI ve SATICI tarafların pazarlık yapması,anlaşmaları için yüz yüze görüşme ve  toplantı ortamı hazırlanır.

Not Bu prensipler alım &  satım aşamasının her safhası mecur sahibine arzedilmekte ve  gelişmelerden bilgi verilmektedir.

Çanakkale / Lapseki / Çardak / Cumhuriyet Mah.

Çanakkale lapseki Gazisüleymanpaşa da otel TURİZM imarlı arsa / Yorumlar

BİROL KURT
Şirket Yetkilisi
GÜVEN EMLAK
Tepecik Yolu caddesi incesu sokak Derya Sit. B 1 Blok D.4 ETİLER/BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
Beşiktaş / Etiler
34337 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

GÜVEN EMLAK İistanbul Satılık Arsa Ticari İmarlı Arsa Çanakkale lapseki Gazisüleymanpaşa da otel TURİZM imarlı arsa Çanakkale Lapseki Çardak Cumhuriyet Mah. 9,155,000 TL Ticari Konut İndirimli (Uygun) Deniz Gören Problemsiz GÜVEN EMLAK İistanbul,,canakkale,lapseki,gazisuleymanpasa,da,otel,turizm,imarli,arsa,canakkale,lapseki,cardak,cumhuriyet,mah,arsa,ticari,imarli,arsa,satilik,lapseki,ilcesinde,bogaz,ve,deniz,goren,otel,ve,ticari,imarli,arsa,otel,imarli,arsa,otel,,otel,imarli,arsa,sifir,konut,imarli,arsa,canakkale,lapseki,ilcesi,dalyan,koyuna,sifir,imarli,arsaticari,konut,indirimli,uygun,,deniz,goren,problemsiz, GÜVEN EMLAK İistanbul Çanakkale lapseki Gazisüleymanpaşa da otel TURİZM imarlı arsa Çanakkale Lapseki Çardak Cumhuriyet Mah. Arsa Ticari İmarlı Arsa Satılık TEZCAN ERBAŞ 0532 582 81 25 Ticari Konut İndirimli (Uygun) Deniz Gören Problemsiz