Çanakkale lapseki Köprü ve Bogaza hakim otel imarlı arsa

Satılık Ticari İmarlı Arsa Arsa 1,250,000 $ 14,505 m²

Çanakkale / Lapseki / Çardak / Cumhuriyet Mah.

İnci Sokak 17800
İlan No: f-210669-744
Son Güncelleme: 02/09/2023

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Krediye UygunEvet
Kaks (Emsal)0.45
Metrekare Birim fiyati650 TL

Lapsekide Deniz ve bogaz GÖREN Ticari otel turizm imarlı arsa

Çanakkale ili Lapseki İlçesi GaziSüleymanpaşa mevkiinde, İl Özel idareden alınmış turizm  otel imarlı emsal % 45 olan terkleri yapılmış, Ruhsatı ile birlikte inşaata başlanabilir arsa. Yeni 18 Mart 1915 Köprü ve Güzergahına kuşbakışı bakan bölgenin tek imarlı TAPU kayıtlarında da arsa olarak tescillidir.Taliplilere  imar ile ilgili bütün detaylı dosya gönderilir.Elektirik, su, Dogalgaz  ile atıksu ve Kanalizasyon Promlemi yoktur.

Turizm ve Ticaret otel imarlı arsa  İMAR Durumu  oturum 0.45 dir.EMSAL İSE  0.40 dırBodrumlar ile çıkmalar emsal dışı oldugundan toprak üstü 10 bin m2 ye yakın kapalı alan yapılmakta  toprak altı ile  binanın altına yapılacak  hizmet tesisleri farklı bir m2 kazanılmasına neden olacaktır.

AYRICA Turizm imarlı arazinin etrafı tarla vasfında oldugu için çevresi toplanırsa çok büyük bir yeşil alan ve golf sahaları olmaya elverişlidir.

Talep olursa  ALICI ve SATICI tarafların pazarlık yapması,anlaşmaları için yüz yüze görüşme ve  toplantı ortamı hazırlanır.

Not Bu prensipler alım &  satım aşamasının her safhası mecur sahibine arzedilmekte ve  gelişmelerden bilgi verilmektedir.

Çanakkale / Lapseki / Çardak / Cumhuriyet Mah.

Çanakkale lapseki Köprü ve Bogaza hakim otel imarlı arsa / Yorumlar

Nuri KASÇI
Şirket Yetkilisi
GÜVEN EMLAK
Tepecik Yolu caddesi incesu sokak Derya Sit. B 1 Blok D.4 ETİLER/BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
Beşiktaş / Etiler
34337 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

İstanbul * Çanakkale * Ayvalık Satılık Arsa Ticari İmarlı Arsa Çanakkale lapseki Köprü ve Bogaza hakim otel imarlı arsa Çanakkale Lapseki Çardak Cumhuriyet Mah. 1,250,000 $ Ticari Konut İndirimli (Uygun) Deniz Gören Problemsiz İstanbul * Çanakkale * Ayvalık,,canakkale,lapseki,kopru,ve,bogaza,hakim,otel,imarli,arsa,canakkale,lapseki,cardak,cumhuriyet,mah,arsa,ticari,imarli,arsa,satilik,lapseki,ilcesinde,bogaz,ve,deniz,goren,otel,ve,ticari,imarli,arsa,otel,imarli,arsa,otel,,otel,imarli,arsa,sifir,konut,imarli,arsa,canakkale,lapseki,ilcesi,dalyan,koyuna,sifir,imarli,arsaticari,konut,indirimli,uygun,,deniz,goren,problemsiz, İstanbul * Çanakkale * Ayvalık Çanakkale lapseki Köprü ve Bogaza hakim otel imarlı arsa Çanakkale Lapseki Çardak Cumhuriyet Mah. Arsa Ticari İmarlı Arsa Satılık TEZCAN ERBAŞ 0532 582 81 25 Ticari Konut İndirimli (Uygun) Deniz Gören Problemsiz