Tuzla Tepeören de sanayi imarlı arsa

Satılık Ticari İmarlı Arsa Arsa 10,500,000 $ 80,100 m²

İstanbul / Tuzla / Merkez / Tepeören OSB

Eski Ankara Asfaltı Caddesi 34959
İlan No: f-210669-682
Son Güncelleme: 10/06/2022

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Krediye UygunEvet

Tuzla, Tepeören de sanayi imarlı arsa

İstanbul ili Tuzla ili Tepeören Mahallesi eski ankara yolu  otobanına  250 metre cepheli özel avam projesi depo ve antrepo yada lojistik depoları  yapılmış, 80.106 m2 bürüt alandan oluşan arsa, imarı hayata geçirilditen sonra 51.000m2 kalan arsa bürüt üzerinde  % 25 lojiştik depo imarlıdır. Kot farkından dolayı  ters yönden girişler olan  12.50 yüksekliginde  iki kat imarı vardır.Konut alanı dışı imarlı olan arsa terk alanlarıda park alanı olarak kullanılabilir.

İsteyen ve ciddi olarak ilgilenenlere hazırlanmış avam proje İMAR DOSYASI gönderilir

Şirketimiz uygulaması gereği,Talep olursa  ALICI ve SATICI tarafların pazarlık yapması,anlaşmaları için yüz yüze görüşme ve  toplantı ortamı hazırlanır.

Not Bu prensipler alım &  satım aşamasının her safhası mecur sahibine arzedilmekte ve  gelişmelerden bilgi verilmektedir.

Alt Yapı

Doğalgaz mevcut
Elektrik hattı
Kanalizasyon
Projeli(Ruhsatlı)
Sanayi elektrigi
Su Hattı
Yolu Açılmış
Zemin Etüdlü

İstanbul / Tuzla / Merkez / Tepeören OSB

Tuzla Tepeören de sanayi imarlı arsa / Yorumlar

Hayrettin GÜREL
Gayrimenkul Danışmanı
GÜVEN EMLAK
Tepecik Yolu caddesi incesu sokak Derya Sit. B 1 Blok D.4 ETİLER/BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
Beşiktaş / Etiler
34337 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

GÜVEN EMLAK İistanbul Satılık Arsa Ticari İmarlı Arsa Tuzla Tepeören de sanayi imarlı arsa İstanbul Tuzla Merkez Tepeören OSB 10,500,000 $ Ticari İndirimli (Uygun) Problemsiz GÜVEN EMLAK İistanbul,,tuzla,tepeoren,de,sanayi,imarli,arsa,istanbul,tuzla,merkez,tepeoren,osb,arsa,ticari,imarli,arsa,satilik,tuzla,tepeorende,lojistik,depo,imarli,arsa,lojistik,antrepo,imarli,arsa,imarli,arsa,sanayi,imarli,arsa,sanayi,imarli,arsa,ticari,indirimli,uygun,,problemsiz, GÜVEN EMLAK İistanbul Tuzla Tepeören de sanayi imarlı arsa İstanbul Tuzla Merkez Tepeören OSB Arsa Ticari İmarlı Arsa Satılık ERGUN SAVGI Ticari İndirimli (Uygun) Problemsiz